Jaki internetowy sklep zoologiczny polecacie?

Polecamy najlepsze strony, sklepy online, blogi, serwisy aukcyjne.
żółwiowa_dolina

Jaki internetowy sklep zoologiczny polecacie?

Post autor: żółwiowa_dolina »

Warty polecenia jest sklep z akcesoriami dla zwierząt online Karusek. Można tam złożyć zamówienie na karmy mokre dla psa. Wiele markowych karm dedykowanych dla psów, kotów i innych zwierząt domowych w dobrych cenach. Polecam wszystkim którzy szukają dobrego sklepu zoologicznego online :)
Legion77

Re: Jaki internetowy sklep zoologiczny polecacie?

Post autor: Legion77 »

Chętnie przejrzę ofertę gdyż od niedawna jestem właścicielem pięknego i mądrego szczeniaka, owczarka niemieckiego:) Bardzo dbam o to aby dostawał dobrej jakości jedzenie, które sprzyja jego zdrowiu i rozwojowi. Na razie psiak z chęcią zajada się karmą od JohnDoga z linii Pumpkin. Wręcz uwielbia mięsko z dodatkiem dyni, także kupuję jedzonko w takich większych zestawach: https://johndog.pl/produkt/karma-mokra- ... -24x400-g/ . Ono jest świetnej jakości, niemniej jednak wychodzę z założenia, że warto poznać co proponują inne marki.
żaku

Re: Jaki internetowy sklep zoologiczny polecacie?

Post autor: żaku »

My dla naszego psiaka kupujemy karmy premium, więc jeśli szukasz też wysokiej jakości karmy z dobrym składem to na pewno powinieneś sprawdzić ofertę Empire Shop. Odkąd zamawiamy tam karmę dla Burka to i sierść ma ładniejszą i widzimy, że do tej miski ciągle zagląda łasuch :D Wcześniej kupowaliśmy mu popularne karmy reklamowane w tv... i jak przeczytałem skład to już wiedziałem, że nie będę tego dawał Burkowi. Oddałem do schroniska dla bezdomnych zwierząt, chociaż teraz jak robię zbiórkę na Święta dla zwierzaków ze schroniska to też zamówię im z Empire Shop.
Awatar użytkownika
taper
Posty: 258
Rejestracja: 10 mar 2019, 10:17

Re: Jaki internetowy sklep zoologiczny polecacie?

Post autor: taper »

Wiem, że w takich sklepach często można kupić również olejki CBD dla psów i to w niskich cenach ale radzę uważać. Często nie są one niestety dobrej jakości i pełne zanieczyszczeń. Jeśli wybierać CBD dla pieska to najlepiej takie od https://hempets.pl/ . To gwarancja jakości, w składzie nie ma nic szkodliwego i można je podawać zwierzakom bez obaw. Nie powodują skutków ubocznych, nie uzależniają.
ODPOWIEDZ