Wyścigowy rower

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
snakee
Posty: 214
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Wyścigowy rower

Post autor: snakee »

Zastanawiam się nad zakupem typowo wyścigowego roweru. Wciągnęła mnie bardzo jazda na rowerze i chce to robić. Tylko nie mogę zdecydować się na jakiś konkretny model. Tutaj https://portal.bikeworld.pl/artykul/tes ... er_70_2019 , bardzo fajnie opisali jeden z wyścigowych modeli, kusi mnie żeby się zdecydować. Ktoś z was też tak interesuje się jazdą na rowerze ? :)
Awatar użytkownika
RafaelH
Posty: 58
Rejestracja: 15 maja 2019, 22:01

Re: Wyścigowy rower

Post autor: RafaelH »

Tak ;) Ja jestem zapalonym amatorem rowerowym. Jeżdżę na nim jak tylko mogę. Czyli jak tylko mam wolne :P Mam rower trekkingowy, taki do pojeżdżenia z żoną po spokojniejszych trasach jak i również rower MTB. Ale takiego szosowego czyli takiego wyścigowego nie mam niestety ;) A używasz rękawiczek? Bo ja właśnie znalazłem rękawiczki fox rękawiczki fox tylko mam dylemat- krótkie czy długie? Albo obie opcje?
ODPOWIEDZ