Wyciszanie auta - czy warto?

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
adaśko

Wyciszanie auta - czy warto?

Post autor: adaśko »

Ostatnio bardzo często trafiam na oferty wyciszania auta, robi się to przy pomocy jakiś mat tłumiących i podobno bardzo mocno podnosi to komfort jazdy. Ktoś korzystał z czegoś takiego? To bardzo interesujące bo na przykład tutaj tesla wygłuszanie samochodu nawet tesle się wygłusza a to przecież naprawdę drogie auta... Ktoś coś wie?
Zbyśgon54

Re: Wyciszanie auta - czy warto?

Post autor: Zbyśgon54 »

Ja mam samochód wyciszony za pomocą pianki wtórnie spienionej - zająłem się tym sam, wcale nie było to trudne. Jeśli ktoś jest zainteresowany takim zabiegiem to polecam odezwać się do firmy Rebondex z Jaworzna, która specjalizuje się w produkcji pianki, wykorzystywanej m.in. do wygłuszania samochodów i pomieszczeń, izolacji akustycznej i mat dezynfekujących: https://rebondex.pl/pl/our-products Użycie jej jest bardzo opłacalne i proste, a zapewnia wysoką skuteczność. Polecam się zainteresować takim rozwiązaniem.
ODPOWIEDZ