Świece zapłonowe - sklep online

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
Waldemar1961
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2020, 9:33

Świece zapłonowe - sklep online

Post autor: Waldemar1961 »

Znacie jakieś sprawdzone sklepy online, w których ofercie są świece zapłonowe? Chcę sam kupić część, żeby mieć pewność co do jej jakości ;)
Awatar użytkownika
hiacynt
Posty: 2
Rejestracja: 07 maja 2020, 22:03

Re: Świece zapłonowe - sklep online

Post autor: hiacynt »

Mogę polecić sklep swiece-zaplonowe.pl. Moim zdaniem oferują najlepszą jakość w stosunku do ceny, a poza tym mają chyba największy wybór świec w Polsce, także bez problemu znajdziesz interesującą Cię część.
świecznik

Re: Świece zapłonowe - sklep online

Post autor: świecznik »

hiacynt pisze: ↑10 sie 2020, 13:50 Mogę polecić sklep swiece-zaplonowe.pl. Moim zdaniem oferują najlepszą jakość w stosunku do ceny, a poza tym mają chyba największy wybór świec w Polsce, także bez problemu znajdziesz interesującą Cię część.
A ja polecam https://www.expert.auto.pl/, jest mocno konkurencyjna względem powyższego sklepu. Przykładowo świece BRISK Silver mają dobry stosunek jakości do ceny, a do tego posiadają już zmniejszoną przerwę pomiędzy elektrodami, a w wyniku tego, że elektroda centralna jest wykonana ze srebra, to dają iskrę już przy 11 kV (testowane)
ODPOWIEDZ