Import auta z USA - co sądzicie?

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Tunoń

Import auta z USA - co sądzicie?

Post autor: Tunoń »

Cześć wszystkim!
Właśnie tak się zastanawiam nad ściągnięciem auta z zagranicy, najbardziej przyciągają moją uwagę oferty z USA ze względu na stosunek ceny, do jakości i możliwości trawienia na naprawdę dobre okazje z małymi uszkodzeniami które w Polsce można dość tanio zrobić. Pomożecie? Pozdrawiam

Asteś

Re: Import auta z USA - co sądzicie?

Post autor: Asteś »

Jeżeli szukacie ciekawych propozycji samochodów na aukcjach w usa to na pewno warto przede wszystkim znaleźć specjalistów którzy będą Wam w stanie realnie pomóc ściągnąć samochód do kraju i załatwić na miejscu sprawy. Nie jest to proste zadanie, dlatego ja jak już ściagąłem swojego kupionego mercedesa s63 to korzystałem z pomocy bid cars którzy zajmują się tym od dawna, no i cenowo też jest to opłacalne.

IgorEś

Post autor: IgorEś »

No na pewno nie jest to łatwe zadanie logistyczne, dlatego też wybraliśmy jednak pomoc https://bid.cars/pl/ którzy jak najbardziej będą w stanie sobie z tym poradzić. Koszty są dośc rozsądne, też starają się maksymalnie pilnować terminów, no i jeszcze nie było sytuacji że ściągnięte auto było w gorszym stanie niż te które wylicytowalismy.

Śliwek

Post autor: Śliwek »

W sumie jest to dość ciekawe, sam trochę filmików na YT oglądałem jakie fury udaje im się ściągnąć z usa za nieduze pieniądze i też poważnie się nad tym zastanawiam czy warto może spróbować swoich sił, jednak bez pomocy firmy która zajmuje się ściągnięciem samochodu do kraju na pewno będzie to trudne.

witaminy dla mężczyzn starających się o dziecko

TomaszOł

Post autor: TomaszOł »

Ja kupiłem sobie na aukcji w usa właśnie z pomocą bid cars swojego Suva Jeepa Cherokee którego dośc długo szukałem i jestem mega zadowolony z tego jak to wszystko przebiegło. Tym bardziej, że zaoszczędziłem naprawdę niezłą sumę względem cen rynkowych u nas za model z 2017 roku. Pozdrawiam i trzymam kciuki żeby zakup się udał!

Awatar użytkownika
Iwona

Post autor: Iwona »

Ja ostatnio trafiłam na kilka bardzo ciekawych artykułów właśnie na temat importu samochodu z USA i tego, czy warto to robić, na blogu na stronie internetowej http://lider-auto.com.pl. Tak więc jeśli zastanawiacie się właśnie nad sprowadzeniem sobie takiego auta zza oceanu, to polecam tam zajrzeć, na pewno i Was to zainteresuje ;)

PoznańAgencja

Post autor: PoznańAgencja »

Tunoń pisze:
11 kwie 2021, 9:42
Cześć wszystkim!
Właśnie tak się zastanawiam nad ściągnięciem auta z zagranicy, najbardziej przyciągają moją uwagę oferty z USA ze względu na stosunek ceny, do jakości i możliwości trawienia na naprawdę dobre okazje z małymi uszkodzeniami które w Polsce można dość tanio zrobić. Pomożecie? Pozdrawiam
Uważam, że to bardzo dobry biznes :)
-
Agencja Eventowa Poznań

niacyna w tabletkach

Aśka

Post autor: Aśka »

Import aut z zagranicy, w tym przypadku aż za oceanu jest bardzo kosztowne i wiąże się z różnymi formalnościami. Może warto zastanowić się nad ofertą leasingu auta, które można wziąć na bardzo korzystnych warunkach. Pomóc w tym mogą https://leasing.sos.pl/ dzięki którym będziemy mieli nasze wymarzone auto.

Mołdo

Post autor: Mołdo »

Jeżeli szukacie doświadczonej firmy, która kompleksowo zajmie się importem samochodów z usa lub kanady to ja osobiście polecam https://importzusa-motocar.pl/oferta/import/. Firma ma dużo doświadczenia, sporo sprowadzonych aut, do tego załatwia wszystkie sprawy formalne. Na ich stronie są wszystkie szczegóły

ODPOWIEDZ