Dobry salon samochodowy w Rzeszowie

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
Selleck
Posty: 167
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:41

Dobry salon samochodowy w Rzeszowie

Post autor: Selleck »

Cześć,
Szukam dobrego salonu samochodowego w Rzeszowie na który warto postawić jeśli chodzi o profesjonalizm ze strony obsługi, wybór aut topowych marek i to zarówno nowych oraz używanych. Przede wszystkim zależy mi na większym aucie rodzinnym, pomożecie?
Awatar użytkownika
Husi
Posty: 114
Rejestracja: 20 paź 2019, 23:04

Re: Dobry salon samochodowy w Rzeszowie

Post autor: Husi »

No to tutaj na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę salonu Auto Res, który mieści się właśnie w Rzeszowie. Mają szeroką ofertę aut, przystępne ceny i jednocześnie obsługę klienta która pomaga w podjęciu jak najlepszej decyzji odnośne zakupu.
Awatar użytkownika
DamianRoz
Posty: 25
Rejestracja: 18 paź 2019, 8:38

Re: Dobry salon samochodowy w Rzeszowie

Post autor: DamianRoz »

Słuszna propozycja, miałem okazję z nimi współpracować i leasinguje busa Ducat, Talento od Fiata oraz do użytku codziennego postawiłem na Fiata Tipo. Daje radę, do tego super obsługa i cała realizacja przebiegła po naszej myśli.
Awatar użytkownika
AlekMisz
Posty: 27
Rejestracja: 20 paź 2019, 22:19

Re: Dobry salon samochodowy w Rzeszowie

Post autor: AlekMisz »

Dobrze wiedzieć :) Z chęcią do nich zajrzę, bo mam nie daleko. Może akurat znajdę jakieś nowe auto rodzinne, bo poluję od dawna na Tipo.
Awatar użytkownika
Uddiz
Posty: 18
Rejestracja: 24 lut 2020, 11:05

Re: Dobry salon samochodowy w Rzeszowie

Post autor: Uddiz »

Byłem nie raz i to zarówno w salonie, jak i serwisie aso. Wybrałem u nich dwa auta na leasing w wydaniu blaszaków Ducato, jednocześnie musiałem tez znaleźć jakieś porządne auto dla siebie prywatnie, aby radziło sobie w różnych warunkach i tutaj wygrał Jeep Cherokee. Mam nadzieję, że u Wasz wszystko pójdzie sprawnie i warto ponegocjować sobie jak najlepsze warunki (w tym oczywiście finansowe). Może jeszcze złapiecie coś ciekawego z wyprzedaży rocznika :)
Awatar użytkownika
Tereska087
Posty: 75
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:25

Re: Dobry salon samochodowy w Rzeszowie

Post autor: Tereska087 »

A czy ktoś z Was brał może samochód w leasinu? Zastanawiam się czy właśnie nie pokusić się o leasing na samochód do firmy (leasing nowego samochodu). To bardzo korzystne wyjście, bo nie obciąża zdolności kredytowej, a też nie trzeba od razu dysponować dużą ilością gotówki na zakup. A samochód w naszej firmie powoli staje się niezbędny.
Awatar użytkownika
Selleck
Posty: 167
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:41

Re: Dobry salon samochodowy w Rzeszowie

Post autor: Selleck »

Dzięki wielkie za podpowiedzi i na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście mam nadzieję, że znajdę u nich jakieś fajne auto dla siebie może postawię na Hyundaia i30, a do firmy pewnie wygra większe Ducato.
Awatar użytkownika
Maja44
Posty: 8
Rejestracja: 07 lip 2020, 17:00

Re: Dobry salon samochodowy w Rzeszowie

Post autor: Maja44 »

Kiedy interesuje Ciebie ten temat to jak najszybciej przeczytaj ten wpis. Z autopsji wiem, że wyszukasz w tym miejscu wszystkie najaktualniejsze informacje. Kliknij w ten link - http://historiaseata.pl .
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 96
Rejestracja: 26 lut 2019, 12:57

Re: Dobry salon samochodowy w Rzeszowie

Post autor: rozmowna »

No widzisz, ja nie jestem z Rzeszowa, ale też myślę o nowym aucie. I to raczej do warszawskiego salonu https://suzuki.horiz.pl/ się przejdę, bo mają akurat przeceny, ale też po prostu to jest dobra marka i wiem, że samochód będzie mi służył latami. A przecież o to chodzi, prawda? ;d
Awatar użytkownika
Husi
Posty: 114
Rejestracja: 20 paź 2019, 23:04

Re: Dobry salon samochodowy w Rzeszowie

Post autor: Husi »

Nie ma za co, mam nadzieję w takim razie że podejmiesz racjonalną decyzję zakupową i co najważniejsze efekty końcowe będą w pełni zadowalające przy zakupie auta, ale również jego serwisowaniu. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
DamianRoz
Posty: 25
Rejestracja: 18 paź 2019, 8:38

Re: Dobry salon samochodowy w Rzeszowie

Post autor: DamianRoz »

I jak udało się już coś wybrać, może masz jeszcze jakieś wątpliwości? Pisz postaramy się pomóc :)
Awatar użytkownika
AlekMisz
Posty: 27
Rejestracja: 20 paź 2019, 22:19

Re: Dobry salon samochodowy w Rzeszowie

Post autor: AlekMisz »

A czy ktoś z Was szukał może busa, czy także jakiegoś większego auta typu Suv jak Jeep Cherokee w Auto Res? Jak warunki i czy ogólnie dobrze jeździ się takimi większymi samochodami?
Awatar użytkownika
Jurek552
Posty: 80
Rejestracja: 23 cze 2020, 21:15

Re: Dobry salon samochodowy w Rzeszowie

Post autor: Jurek552 »

Czasami lepszym rozwiązaniem jest wynajęcie auta. Właśnie dlatego warto mieć namiar na dobrą wypożyczalnię aut. Na stronie: https://www.wynajmij-samochod.eu/wynaje ... elona-gora oferuje się właśnie taka, więc polecam przejrzeć jej ofertę (która nie ogranicza się wyłącznie do aut dostawczych). Jej siedzibę można znaleźć też w innych miastach Polski poza Zieloną Górą ;)
Lołeś

Re: Dobry salon samochodowy w Rzeszowie

Post autor: Lołeś »

Szukając naprawdę ciekawych propozycji w zakresie samochodów osobowych, ale i ciężarowych to warto wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną przez Auto Res u których będziecie mogli znaleźć naprawdę szeroki wybór, dobre ceny i jednocześnie profesjonalizm obsługi na każdym etapie. W końcu udało nam się trafić na auto, które sprostało wszystkim wymaganiom czyli Hyundai i40 i jeszcze udalo się wynegocjować naprawdę dobre warunki.
ODPOWIEDZ