dk-detailing.pl opinie

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
Lenart
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2019, 2:33

dk-detailing.pl opinie

Post autor: Lenart »

Witam wszystkich, szukam firmy z Łodzi, która zajmuje się detailingiem. Zależy mi na najwyższym poziomie usług. Kojarzycie może firmę dk-detailing.pl? Chętnie poznam opinie osób, które już korzystały z ich usług, najlepiej kilka razy, dzięki!
Awatar użytkownika
tony73
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2019, 13:44

Re: dk-detailing.pl opinie

Post autor: tony73 »

Ja korzystałem wielokrotnie. W zasadzie robię to regularnie, bo lubię mieć zadbane auto. Wybrałem dk-detailing.pl właśnie nie ze względu na dobre opinie i nie zawiodłem się. Pełen profesjonalizm. Za każdym razem auto wyjeżdża od nich dopieszczone w każdym calu.
Awatar użytkownika
sylwia645
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2019, 9:31

Re: dk-detailing.pl opinie

Post autor: sylwia645 »

Też lubię zadbać o auto, więc od czasu do czasu wpadam do dk-detailing.pl. Dzięki specjalnym powłokom jakie nakładają na lakier, takie wizyty wcale nie muszą być częste. Auto bardzo długo zachowuje świetny wygląd. Generalnie firma ma świetne opinie wśród moich znajomych. Sama również polecam.
Awatar użytkownika
helena563
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2019, 9:04

Re: dk-detailing.pl opinie

Post autor: helena563 »

Uważam, że dk-detailing.pl to dobry wybór. Na pewno nie skrzywdzą ci auta w żaden sposób. To dobrzy fachowcy, zresztą z nienaganną opinią.
Awatar użytkownika
daria834
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2019, 19:52

Re: dk-detailing.pl opinie

Post autor: daria834 »

Lubię od czasu do czasu zmienić coś w moim aucie, wtedy korzystam z oferty dk-detailing.pl. Mam dobrą opinię o nich, bo zawsze mnie pozytywnie zaskakują. Patrząc na efekty, ich ceny nie są wygórowane.
Awatar użytkownika
sara599
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2019, 19:25

Re: dk-detailing.pl opinie

Post autor: sara599 »

Nie znam się na za bardzo na motoryzacji, a chciałam zrobić niespodziankę chłopakowi. Polegałam na opinii brata i zdecydowałam się na podrasowanie auta na dk-detailing.pl. Polecam ich, bo efekt jest niesamowity.
Awatar użytkownika
rita601
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2019, 19:44

Re: dk-detailing.pl opinie

Post autor: rita601 »

Wielokrotnie słyszałam zachwalające opinie na temat dk-detailing.pl. Gdy sama chciałam podrasować samochód, wiedziałam już, do kogo się zwrócić. Fachowcy z firmy mnie nie zawiedli i teraz cieszę się wyjątkowym autem.
Awatar użytkownika
tereska
Posty: 169
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:59

Re: dk-detailing.pl opinie

Post autor: tereska »

Ja od siebie mogę zostawić namiary na tą firmę https://exclusiveshine.pl/kontakt/ . Oni również zajmują się detailingiem i kompleksową pielęgnacją pojazdów. Moim zdaniem warto zainwestować w takie usługi co jakiś czas. Auto zdecydowanie lepiej się prezentuje.
Awatar użytkownika
judyta076
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2019, 19:27

Re: dk-detailing.pl opinie

Post autor: judyta076 »

Lubię czasami coś zmienić w moim aucie. Zawsze wracam do specjalistów z dk-detailing.pl, bo mam wyrobioną opinię o nich. Są solidni i przykładają się do pracy.
Awatar użytkownika
iga088
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2019, 19:30

Re: dk-detailing.pl opinie

Post autor: iga088 »

Potwierdzam dobre opinie na temat dk-detailing.pl. Ich usługi są wysokiej jakości i znam wiele zadowolonych osób. Jeśli kiedyś znów będę chciała coś zmienić w aucie, zgłoszę się do nich.
Awatar użytkownika
laura012
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2019, 17:59

Re: dk-detailing.pl opinie

Post autor: laura012 »

Mój chłopak miał dobrą opinię o dk-detailing.pl, więc zaufałam mu. Gdy miałam ochotę podrasować swój samochód, poszłam do nich. Jestem bardzo zadowolona z efektu.
Awatar użytkownika
mona117
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2019, 18:02

Re: dk-detailing.pl opinie

Post autor: mona117 »

Fachowcy z dk-detailing.pl udowadniają, że podrasowanie auta nie musi być drogie. Jestem zachwycona efektem i współpracą z nimi. Moja opinia może być wyłącznie pozytywna.
Awatar użytkownika
asia750
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:03

Re: dk-detailing.pl opinie

Post autor: asia750 »

Mam taka opinię, że pracownicy dk-detailing.pl potrafią zdziałać cuda. Moje auto tak świetnie zmienili, że każdy teraz mi zazdrości. Z pełną świadomością polecam firmę.
Awatar użytkownika
gabi023
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:05

Re: dk-detailing.pl opinie

Post autor: gabi023 »

Firmę dk-detailing.pl polecił mi kolega, który ma dobrą opinię o nich. Potwierdzam, że znają się na motoryzacji i potrafią zrobić wszystko, czego się od nich wymaga. Polecam ich każdemu.
Awatar użytkownika
bryś
Posty: 57
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:11

Re: dk-detailing.pl opinie

Post autor: bryś »

Ja nie korzystałam z ich usług dlatego zbytnio nie wypowiem się na ich temat. Za to mogę z pewnością polecić firmę Auto Gamma http://www.reflektory.autogamma.pl/index.php/uslugi. To dzięki nim światła w moim samochodzie odzyskały swój blask. Więc jeśli macie problemy z reflektorami to zachęcam do skorzystania z ich usług. Bo musimy pamiętać,że dbanie o samochód to także dbanie o dobrej jak nie najlepszej jakości świateł
Awatar użytkownika
sao
Posty: 108
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:47

Re: dk-detailing.pl opinie

Post autor: sao »

Ciekawe.
Ostatnio zmieniony 20 sty 2020, 22:39 przez sao, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Achilless
Posty: 5
Rejestracja: 28 gru 2019, 13:36

Re: dk-detailing.pl opinie

Post autor: Achilless »

Wydaje mi się, że ciężko coś tu doradzić. Musisz chyba sam sobie z tym poradzić.

l lysine libido
Bóg jest zawsze w pobliżu ludzi okazujących sobie miłość.
Awatar użytkownika
coco
Posty: 98
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:47

Re: dk-detailing.pl opinie

Post autor: coco »

No dobra, skoro znacie ten poprzedni detailing, to może i o Car Detailing Warszawa możecie mi coś powiedzieć? Myślałem, żeby sprawić cały komplet z tapicerką, felgami, oponami i innymi elementami mojemu samochodowi właśnie na święta i nie wiem, czy warto akurat tam jechać. Czy umieją naprawdę zadbać o samochód? Nie popsują go? Nic nie narobią?
Awatar użytkownika
chumer
Posty: 69
Rejestracja: 07 sie 2019, 14:54

Re: dk-detailing.pl opinie

Post autor: chumer »

A nie lepiej sobie samemu zadbać o samochód? na https://www.petrostar.pl/ macie kosmetyki samochodowej naprawdę dobre i to wszystkie - do lakieru, tapicerek, kokpitów itd. Także można naprawdę od a do z całe auto wypucować
Awatar użytkownika
partell
Posty: 18
Rejestracja: 23 mar 2020, 12:09

Re: dk-detailing.pl opinie

Post autor: partell »

Wiesz niby lepiej samemu, ale nie każdy ma czas ja oddałam swoje auto tutaj https://dufal.pl/auto-detailing i czekam na efekty. Jednak po poprzednich realizacjach przez nich wykonanych można było odnieść wrazenie, że są zupełnymi profesjonalistami. Wiem, że moja tapicerka i felgi były już w opłakanym stanie mam nadzieję, że po odbiorze samochodu bedę zdziwiona oczywiście pozytywnie hehehe :D
ODPOWIEDZ