Czy ściąganie samochodu z zagranicy jest opłacalne?

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
MaciejEś

Czy ściąganie samochodu z zagranicy jest opłacalne?

Post autor: MaciejEś »

Co sądzicie, czy ściągnięcie samochodu z zagranicy, a dokładnie z USA może być opłacalne i przede wszystkim na co uważać żeby nie naciąć się na duże koszty bo jednak budżet ma konkretny zakres i nie chcę go za bardzo naciągać, żeby też później jeszcze nie narażać się na dodatkowe koszty.
juźka

Re: Czy ściąganie samochodu z zagranicy jest opłacalne?

Post autor: juźka »

Jak najbardziej, ale oczywiście zależy od samochodu. Tyle że przy ściąganiu z zagranicy aut trzeba też pamiętać o takich rzeczach jak polskie menu w nawigacji, które trzeba wgrać. Na szczęście takie usługi można znaleźć na przykład tutaj - https://fabryczne.pl/, nie jest to wielki problem :)
KamilZoń

Re: Czy ściąganie samochodu z zagranicy jest opłacalne?

Post autor: KamilZoń »

W mojej opinii akurat dobrą opcją poszukiwań porządnego samochodu jest sprawdzanie różnych aukcji na rynku usa na pewno warto przede wszystkim znaleźć specjalistów którzy będą Wam w stanie realnie pomóc ściągnąć samochód do kraju i załatwić na miejscu sprawy. No mi przy zakupie Audi Q5 pomagała firma Bid Cars którą z resztą mogę polecić, bo poszło sprawnie i w tych cenach jakie ustaliliśmy na początku.
GrzesiekAś

Re: Czy ściąganie samochodu z zagranicy jest opłacalne?

Post autor: GrzesiekAś »

Szukając akurat samochód z USA to zdecydowanie polecam sprowadzać różne opcje i jednak skorzystać z pomocy przy ściągnięciu samochodu do kraju, wspomniany bid cars specjalizuje się w tej branży i zajmuje się praktycznie wszystkim co koniecznie trzeba załatwić. Polecam sprawdzić i szukania samochodu ;)
MaciejEś

Re: Czy ściąganie samochodu z zagranicy jest opłacalne?

Post autor: MaciejEś »

GrzesiekAś pisze: ↑25 lip 2021, 18:21 Szukając akurat samochód z USA to zdecydowanie polecam sprowadzać różne opcje i jednak skorzystać z pomocy przy ściągnięciu samochodu do kraju, wspomniany bid cars specjalizuje się w tej branży i zajmuje się praktycznie wszystkim co koniecznie trzeba załatwić. Polecam sprawdzić i szukania samochodu ;)
Dzięki za podpowiedzi! Na pewno sprawdzę i mam nadzieję, że jeszcze jakieś informacje się pojawią oczywiście :D
Łobek

Re: Czy ściąganie samochodu z zagranicy jest opłacalne?

Post autor: Łobek »

Też uważam, że jednak warto sobie poszukać ciekawych ofert samochodów na aukcjach z usa bo tam okazji nie brakuje . Jednak probem może zacząć się przy licytacji, opłatach i sprawdzeniu samochodu do kraju, dlatego mi pomaga bid cars i na pewno nie będzie to łatwe. Można sobie zdyskontować ostateczną cenę zakupu auta na https://bid.cars/pl/shipping i wiedzieć na co też podczas aukcji można sobie pozwolić. Koniecznie podziel się jak już będzie po wszystkim i na jakie auto się zdecydowałeś :)
ODPOWIEDZ