brc

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
garry
Posty: 357
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:04

brc

Post autor: garry »

Hejka. Powiedźcie mi, czy ktoś z was ma zamontowany gaz w aucie? Pytam, bo sama jestem przed taką instalacją i myśle, czy nie skorzystać z oferty BRC. Co o nich sądzicie? Jet długa gwarancja, przeglądy w cenie, dobre podzespoły. Dla mnie oferta wygląda dobrze i nie bardzo mam się do czego przyczepić.
Awatar użytkownika
jancios
Posty: 17
Rejestracja: 12 maja 2019, 13:45

Re: brc

Post autor: jancios »

Ja w zeszłym roku zakładałem instalację BRC do Opla Signum z silnikiem 2.0, wersja instalacji BRC Sq 32 z OBD. Do tej pory mam przejechane 25 tys.km. Tu masz link do mojego tematu to dowiesz się wiecej motoryzacja-serwis-naprawy-sprzedaz-cze ... 4-s10.html
Awatar użytkownika
bolek90
Posty: 11
Rejestracja: 01 lip 2019, 20:20

Re: brc

Post autor: bolek90 »

Jeżdżę na instalacji BRC Sequent 32. U mnie sprawdza się bardzo dobrze. Od momentu montażu mam zrobione 50 tys km i nic przez ten okres złego się nie działo.
Awatar użytkownika
parasol
Posty: 66
Rejestracja: 27 sie 2019, 20:47

Re: brc

Post autor: parasol »

I przypuszczam że długo nic się nie będzie dziać. BRC w porównaniu do innych firm daje też bardzo długa gwarancję. Także jakość mówi sama za siebie.
Awatar użytkownika
helkama
Posty: 122
Rejestracja: 27 gru 2018, 11:08

Re: brc

Post autor: helkama »

2 lata gwarancji to bardzo długi czas. Chyba żadna firma tyle nie daje. Ja mam forda focusa combi i chyba nie będzie problemów z zainstalowaniem instalacji gazowej BRC co? Może na śląsku macie jakiś sprawdzony zakład który by założył?
Awatar użytkownika
bolek90
Posty: 11
Rejestracja: 01 lip 2019, 20:20

Re: brc

Post autor: bolek90 »

Fakt gwarancja jest długa ale myślę, że najbardziej przekonuje to że nie ma limitu km. Mogę w 2 lata zrobić 150 tys km i nadal będzie w okresie gwarancyjnym.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 168
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:02

Re: brc

Post autor: Eliza111 »

Butle z gazem czy zbiorniki możecie zakupić u nowego dostawcy gazu amerigas opinie
Łukasz38pl

Re: brc

Post autor: Łukasz38pl »

Ja uważam, że to znakomity pomysł. Sam zdecydowałem się w ubiegłym roku na zakup zbiornika LPG i nie żałuję tej decyzji. Montażem i kalibracją instalacji gazowej zajęła się firma https://autogaz.com.pl/kontakt/ z Katowic. Układ jest bardzo wydajny, ekonomiczny i bezawaryjny. Myślę, że Tobie również będą w stanie pomóc.
ODPOWIEDZ