Zaliczyłem wpadkę - pilne

Miłosne perypetie, erotyka, seks, libido. Duża dawka porad, sposobów i dyskusji. Odpowiadamy na pytania, rozwiązujemy wspólnie problemy, udzielamy rad.
Awatar użytkownika
Daniel
Posty: 8
Rejestracja: 07 cze 2019, 10:45

Zaliczyłem wpadkę - pilne

Post autor: Daniel »

Hej, jestem już na tym forum długo, ale nigdy nie myślałem że będę prosił o pomoc w takiej sytuacji. Już na początku napiszę, że nie jest to tylko moje zdanie i decyzja, bo moja partnerka tego chce. Sytuacja dość ciężka bo znamy się niedługo, choć czuję że będzie z tego coś więcej, ale na chwilę obecną żadnych planów na przyszłość nie mamy, a tym bardziej założenie rodziny... Przewertowałem już dużo stron i wyczytałem o tabletkach po, czy ktoś miał podobną sytuację, czy Wasze kobiety stosowały takie ? A jak tak to gdzie zamawiały, ja znalazłem stronę https://9tygodni.pl tam też jest napisane, że można porozmawiać z lekarzem, ktoś słyszał o nich ?
Awatar użytkownika
kaprys
Posty: 43
Rejestracja: 09 lip 2019, 13:48

Re: Zaliczyłem wpadkę - pilne

Post autor: kaprys »

JA nie słyszałem
Awatar użytkownika
frytka
Posty: 127
Rejestracja: 18 paź 2019, 12:01

Re: Zaliczyłem wpadkę - pilne

Post autor: frytka »

Jak już zaliczyłeś wpadkę to wiele nie można zrobić ale następnym razem pamiętaj o skutecznej antykoncepcji, ja mam tabletki vines i stosuję je od dawna, żadnej wpadki jak dotąd nie zaliczyłam
DąwidFIT

Re: Zaliczyłem wpadkę - pilne

Post autor: DąwidFIT »

Niestety tabletki po w polsce nie są dostępne :(


- Portal DoktorFit.edu.pl Odchudzanie nie musi byc trudne zasięgnij pomocy specjalistów!
Korzeń

Re: Zaliczyłem wpadkę - pilne

Post autor: Korzeń »

Nie stresuj się, pomimo że w Polsce nie ma co liczyć na legalną pomoc lekarzy, tak w Czechach możecie usunąć ciążę legalnie nawet do 12 tygodnia. 5 kilometrów za granicą jest czeska klinika Stonava. Dogadacie się tam bez problemu po polsku, a w razie konieczności są Wam w stanie zapewnić transport w obie strony.
Przemysław

Re: Zaliczyłem wpadkę - pilne

Post autor: Przemysław »

Korzeń pisze: ↑19 maja 2021, 13:55 Nie stresuj się, pomimo że w Polsce nie ma co liczyć na legalną pomoc lekarzy, tak w Czechach możecie usunąć ciążę legalnie nawet do 12 tygodnia. 5 kilometrów za granicą jest klinikastonava.cz. Dogadacie się tam bez problemu po polsku, a w razie konieczności są Wam w stanie zapewnić transport w obie strony.
Moi znajomi jak zaliczyli wpadkę to z tego co wiem to udali się do tej kliniki aborcja.cz w Czechach, też jest blisko granicy, z tego co mówili to wszystko przebiegło bez problemów.
ODPOWIEDZ