w czym śpią wasi panowie

Miłosne perypetie, erotyka, seks, libido. Duża dawka porad, sposobów i dyskusji. Odpowiadamy na pytania, rozwiązujemy wspólnie problemy, udzielamy rad.
Awatar użytkownika
gaduła
Posty: 63
Rejestracja: 18 maja 2019, 10:30

w czym śpią wasi panowie

Post autor: gaduła »

Mój mąż dotychczas do spania kupował sobie koszulkę i szorty. Dopóki nie dowiedział się, że teraz rzadko który facet w tym sypia. Dowiedział się że teraz modne jest spanie w szortach Bokserki i szorty męskie Calvin Klein i od tej pory nie wyobraża sobie by zakładać coś innego niż te szorty
Awatar użytkownika
bryś
Posty: 57
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:11

Re: w czym śpią wasi panowie

Post autor: bryś »

A tak przy okazji spania. Czy Wasi panowie miewają problemy w łóżku? Bo u nas ostatnio jakoś tam niezbyt jeśli chodzi o te sprawy. Próbowałam podpytać męża o co chodzi, ale nie chciał nic powiedzieć. Więc postanowiłam działać i podpytałam znajomych i doradzono mi abym spróbowała tego https://dolinabiotechnologiczna.pl/stimeo-patches. A Wy jak radziliście sobie z tym problemem?
Awatar użytkownika
Legion
Posty: 49
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:10

Re: w czym śpią wasi panowie

Post autor: Legion »

Odpowiem za siebie: bokserki + t-shirt, taki którego już nie noszę na co dzień (czyli ten niegdyś ulubiony, który sprał się już i rozciągnął ) :D
Awatar użytkownika
domcio
Posty: 4
Rejestracja: 16 mar 2020, 14:13

Re: w czym śpią wasi panowie

Post autor: domcio »

same bokserki :D tak najwygodniej :P
smooth saling
sumća

Re: w czym śpią wasi panowie

Post autor: sumća »

Mój facet większość roku śpi w samych bokserkach. Jednak zimą ubiera piżamę. Ostatnio robiłam przegląda w szafie i doszłam do wniosku, że te jego piżamy koniecznie wymagają wymiany. Prześledziłam kilka stron w poszukiwaniu czegoś wygodnego i wykonanego z wysokiej jakości materiałów. Na stronie https://www.softcotton.pl/meskie-pizamy znalazłam piżamy wykonane z bawełny i bambusa. Kupiłam jedną z nich i okazało się, że jest naprawdę rewelacyjna miła w dotyku i bardzo wygodna. Czasem można natrafić na promocję, co mi się udało :) .
Zyśka8

Re: w czym śpią wasi panowie

Post autor: Zyśka8 »

Mój facet też wcześniej spał w samych bokserkach, ale sprezentowałam mu kiedyś na imieniny piżamę lepszej jakości i bardzo ją polubił ;) Mówi, że się w niej nie przegrzewa i o wiele wygodniej mu się w niej śpi. Kupiłam ją w sklepie, który produkuje zarówno damskie jak i piżamy męskie, są to produkty ekskluzywne - szyte z naturalnych, wysokogatunkowych tkanin.
ODPOWIEDZ