Problemy intymne

Miłosne perypetie, erotyka, seks, libido. Duża dawka porad, sposobów i dyskusji. Odpowiadamy na pytania, rozwiązujemy wspólnie problemy, udzielamy rad.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 52
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:45

Re: Problemy intymne

Post autor: foxi »

Problemy intymne to także dolegliwości intymne, które często traktowane są z przymrużeniem oka albo bagatelizowane - a nie słusznie. W skrajnych wypadkach chorobowych oczywiście zachęcam do wizyt u specjalisty ale w wielu lżejszych dolegliwościach możemy pomóc sobie sami. Przykład ? - proszę bardzo , weźmy zapalenia grzybicze ,które dość często zdarzają się kobietom. Odpowiednia wiedza i posiadane środki farmakologiczne pozwolą uniknać wielu problemów i dolegliwości.
Awatar użytkownika
Tymon
Posty: 205
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:04

Re: Problemy intymne

Post autor: Tymon »

Moja kobieta jak miała infekcję intymną to nie tylko ona stosowała Ocetenisept, ale ja też. Tylko wtedy leczenie będzie skuteczne. Dla mnie to tam nie problem, trzeba to trzeba. Ważne, że szybko pomógł, można go w każdej aptece kupić.

internet toruń petrus
SławkaRz

Re: Problemy intymne

Post autor: SławkaRz »

foxi pisze: ↑18 wrz 2020, 8:35 Problemy intymne to także dolegliwości intymne, które często traktowane są z przymrużeniem oka albo bagatelizowane - a nie słusznie. W skrajnych wypadkach chorobowych oczywiście zachęcam do wizyt u specjalisty ale w wielu lżejszych dolegliwościach możemy pomóc sobie sami. (...)
Zgadzam się z przedmówcą w 100 %. Wiedza na ten temat jest równie kluczowa co posiadanie odpowiednich lekarstw, które pomagają walczyć z takimi infekcjami.Jak wyleczyć zapalenie pochwy - jak będziecie wiedzieć jak postępować nie trzeba udawać się w każdym przypadku do lekarza.Oczywiście jakieś jakieś symptomy was niepokoją zachęcam do wizyty u lekarza specjalisty, jednak posiadanie octenisept `u w domu to dobre rozwiązanie.
Awatar użytkownika
chumer
Posty: 69
Rejestracja: 07 sie 2019, 14:54

Re: Problemy intymne

Post autor: chumer »

czasami to wcale nie jest zapalenie, a problem z wydzielaniem sluzu ktory powoduje suchosc pochwy i jej podraznienia. U mnie bardzo fajnie na ten problem sprawdzil sie zel feminum - dzieki niemu udalo sie przywrocic odpowiednie nawilzenie pochwy i ulatwic stosunki :)
Urszuleńka

Re: Problemy intymne

Post autor: Urszuleńka »

Mnie dopadły takie problemy po porodzie, na początku miałam suchości pochwy , a potem doszły jeszcze bóle :(. Mój lekarz powiedział że tak sie zdarza po porodzie i polecił mi globulki dopochwowe Cicatridina. Które w ok 10 dni pomogły mi odbudować moją błonę śluzową i dolegliwości zniknęły
jowiłka

Re: Problemy intymne

Post autor: jowiłka »

Może na początek rozmowa z lekarzem? Nawet taki lekarz rodzinny online to będzie dla Ciebie dobry krok w przód. Ja często korzystam z usług https://jpmedica.com bo w mojej przychodni codziennie jest za duża ilość pacjentów, bym ja sie mogła dostać. Jednak taka telefoniczna porada ochrania nas od niepotrzebnych wizyt w przychodni.
wróbel

Re: Problemy intymne

Post autor: wróbel »

Dolegliwości mogą być różnego typu ale ważne aby z nimi walczyć. Jeśli któraś z pań ma zapalenie grzybicze pochwy leczenie to nie ma czego się wstydzić bo dotyka to wielu z nas. Ja polecam stosować Octenisept bo nie dość że skuteczny to jeszcze bez recepty.
kaśa22

Re: Problemy intymne

Post autor: kaśa22 »

foxi pisze: ↑18 wrz 2020, 8:35 Problemy intymne to także dolegliwości intymne, które często traktowane są z przymrużeniem oka albo bagatelizowane - a nie słusznie. W skrajnych wypadkach chorobowych oczywiście zachęcam do wizyt u specjalisty ale w wielu lżejszych dolegliwościach możemy pomóc sobie sami. Przykład ? - proszę bardzo , weźmy zapalenia grzybicze ,które dość często zdarzają się kobietom. Odpowiednia wiedza i posiadane środki farmakologiczne pozwolą uniknać wielu problemów i dolegliwości.
Dokładnie, również po poronieniu moga pojawiac się różne problemy. Zobacz sobie - tabletki wczesnoporonne forum
ODPOWIEDZ