Jak namówić kobietę na gadżety erotyczne?

Miłosne perypetie, erotyka, seks, libido. Duża dawka porad, sposobów i dyskusji. Odpowiadamy na pytania, rozwiązujemy wspólnie problemy, udzielamy rad.
Awatar użytkownika
momus
Posty: 220
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:20

Jak namówić kobietę na gadżety erotyczne?

Post autor: momus »

Siema ;) Ostatnio wieje u nas nudą i rutyną, oczywiście mówię o sferze łóżkowej. Chciałbym sprobować czegoś innego, np gadżetów erotycznych ale moja kobieta jest na nie. Sam już nie wiem.. odpuścić czy próbować ją przekonać?

wymiary grafik instagram
Awatar użytkownika
kacper90
Posty: 210
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:43

Re: Jak namówić kobietę na gadżety erotyczne?

Post autor: kacper90 »

Warto przede wszystkim pogadać, ale skoro mówisz że ona od samego początku jest na nie, to sam nie wiem..
Może po prostu kup jakiś gadżet, który Cię interesuje i pobaw się nim przy grze wstępnej? Jak będzie podniecona, to może się zdecyduje na to ;)
Awatar użytkownika
momus
Posty: 220
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:20

Re: Jak namówić kobietę na gadżety erotyczne?

Post autor: momus »

W sumie to nie jest głupi pomysł, tym bardziej że mam już na oku takie https://smartballs.pl/ kulki gejszy. Tu nawet nie chodzi o moją przyjemność, tylko o jej - chciałbym aby się bardziej zrelaksowała i dała ponieść ;) Kupię i zobaczymy czy da mi się coś wskórać w tym temacie.
Awatar użytkownika
kacper90
Posty: 210
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:43

Re: Jak namówić kobietę na gadżety erotyczne?

Post autor: kacper90 »

Pewnie, wiem co chodzi. Na szczęście moja kobieta jest otwarta na takie zabawy. A co do samych kulek analnych - bardzo dobry wybór. My je uwielbiamy i baaaaaardzo często z nich korzystamy.
Awatar użytkownika
garry
Posty: 357
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:04

Re: Jak namówić kobietę na gadżety erotyczne?

Post autor: garry »

Najlepiej będzie jak sam z nią przejrzysz ofertę jakiegoś sklepu z takimi gadżetami i znajdziecie to co wam się podoba. Osobiście polecam ten https://sexszop.com/ bo mają duży wybór i atrakcyjne ceny oraz dyskretną dostawę. Na pewno znajdziecie tam coś co będziecie mogli wykorzystać w sypialni.
ODPOWIEDZ