Kuchenka

Polecane diety pudełkowe, najlepsze knajpy, sprawdzone przepisy. Korzystałeś z cateringu dietetycznego w swoim mieście i możesz coś polecić? Znasz najlepszy przepis na makaron? A może szukasz funkcjonalnych mebli i sprzętów kuchennych? Pytaj!
Awatar użytkownika
Pawel789
Posty: 9
Rejestracja: 04 cze 2019, 10:59

Kuchenka

Post autor: Pawel789 »

W poniedziałek jadę po nową kuchenkę. Chciałbym poczytać opinię o najlepszej kuchence. Jaką kuchenkę kupiliscie by w kwocie do 3000 zł?
Awatar użytkownika
Wojtek777
Posty: 8
Rejestracja: 11 cze 2019, 8:45

Re: Kuchenka

Post autor: Wojtek777 »

Z żoną kupiliśmy taką kuchenkę Гефест 6500-04 0069 tutaj https://allmega.pl/cooker/. Czemu właśnie taką? - Ahah, bo jest czarna, na białych wszystko widoczne.) Ale dobrze wygląda, i na razie jesteśmy zadowoleni)
Awatar użytkownika
Tolek1
Posty: 20
Rejestracja: 21 lip 2019, 9:45

wyposażenie

Post autor: Tolek1 »

Moja żona ma bzika na punkcie nowych rzeczy wprowadzanych na rynek a ostatnio znajomi powiedzieli nam o nowości w sklepie europ24.pl https://europ24.pl/pl/new gdzie zaglądamy bardzo systematycznie. Są tam chlebaki, stojaki do noży, garnki a nawet wentylatory i leżaki każdy znajdzie coś dla siebie i to w promocyjnych cenach także warto z tego skorzystać
Awatar użytkownika
kendi
Posty: 330
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:16

Re: Kuchenka

Post autor: kendi »

Szczerze powiedziawszy to znam się trochę na tym i wydaje mi się, że oferta w sklepie którą polecił nam poprzednik jest godna uwagi. Sprzęty dobre jakościowo i w porównaniu do innych sklepów korzystnie cenowo a jak jakość idzie w parze z ceną to nie ma co szukać dalej. Pamiętaj, ze zawsze mozesz zwrócić towar :)
Awatar użytkownika
Wilk
Posty: 11
Rejestracja: 30 paź 2019, 19:29

Re: Kuchenka

Post autor: Wilk »

Nasz wybór padł na rodzimego producenta Solgaz i ich nowoczesne rozwiązanie jakim jest płyta gazowa bez płomieni GPC 4+1. Jest idealna dla naszej rodzinki. Łatwo się ją obsługuje, ma wszelkie zabezpieczenia, a co najważniejsza łatwo czyści i oszczędza gdyż zużywamy mniej gazu w porównaniu do poprzedniej tradycyjnej kuchenki.
Awatar użytkownika
patryk8508
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2019, 8:32

Re: Kuchenka

Post autor: patryk8508 »

Ja wolałbym kupić elementy do zabudowy. Dużo lepiej to wygląda. Wybrałbym płytkę indukcyjną, a piekarnik elektryczny. Można wybrać płytkę z innej firmy, a piekarnik z innej.
Instalacje systemów alarmowych
Awatar użytkownika
Morin
Posty: 74
Rejestracja: 28 paź 2019, 23:37

Re: Kuchenka

Post autor: Morin »

Ja mam płytę indukcyjną Electrolux Pure Bridge, automatycznie rozpoznaje naczynie, timer można ustawić osobno do każdego pola, ogólnie świetna sprawa.
Mielżyński

Re: Kuchenka

Post autor: Mielżyński »

Wilk pisze: ↑30 paź 2019, 21:49 Nasz wybór padł na rodzimego producenta Solgaz i ich nowoczesne rozwiązanie jakim jest płyta gazowa bez płomieni GPC 4+1. Jest idealna dla naszej rodzinki. Łatwo się ją obsługuje, ma wszelkie zabezpieczenia, a co najważniejsza łatwo czyści i oszczędza gdyż zużywamy mniej gazu w porównaniu do poprzedniej tradycyjnej kuchenki.
Mają też fajne piekarniki. Szczególnie praktyczne są te z serii DUO. Sam mam model SP70. Całkiem fajnie rozwiązali tą możliwość pieczenia równocześnie dwóch różnych potraw na różnych ustawieniach, Bardzo praktyczne jak robisz jakieś małe przyjęcie dla rodziny w domu. Chociaż w codziennym użytkowaniu też się doskonale to sprawdza.
TomaszewskiJańusz

Re: Kuchenka

Post autor: TomaszewskiJańusz »

DUO fajny ale funkcjonalnie ciekawie wypada SP 34 PM Solgazu. Co prawda mniejszy ale to takie połączenie 3 urządzeń w jednym. Poza oczywistą funkcjonalnością piekarnika, ma jeszcze w sobie mikrofalę i możliwość gotowania na parze. Całkiem fajne połączenie. Na pewno sprawdzi się w małych kuchniach, bo może zastąpić własnie 3 urządzenia w przestrzeni.
Awatar użytkownika
kubaszewczyk
Posty: 63
Rejestracja: 08 wrz 2020, 8:14

Re: Kuchenka

Post autor: kubaszewczyk »

Jeśli nie możesz zdecydować się na jakiś sprzęt do kuchni, to zrób to co za zawsze robię w takich momentach, sprawdzam czy jest coś o tym na tym blogu http://maps.google.vu/url?q=http://agdchrosciel.pl/, a jeśli nie ma, to może będzie coś podobnego, mają dużo opisów sprzętów AGD i akcesoriów kuchennych, więc łatwo nam znaleźć coś wartościowego.
ODPOWIEDZ