Zalety fakturowania online

Podziel się ciekawymi stronami www, blogami, sklepami online, które znasz i lubisz, napisz dlaczego powinniśmy tam zajrzeć.
Awatar użytkownika
tereska
Posty: 169
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:59

Zalety fakturowania online

Post autor: tereska »

Cześć. Czy ktoś z Was spotkał się z tematem fakturowania online? Rozważam wprowadzenie takiego rozwiązania w mojej firmie. Dokładnie tego https://wfirma.pl/program-do-faktur-online. Jednak temat znam tylko z teorii i chciałabym dowiedzieć się od użytkowników, jakie są zalety takiego fakturowania. A może widzicie jakieś wady? Z góry dzięki za info.
Awatar użytkownika
oriana
Posty: 36
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:35

Re: Zalety fakturowania online

Post autor: oriana »

Wad zdecydowanie nie ma. Zwłaszcza jeśli mówimy o tym konkretnym narzędziu wFirma. Dla mnie największą zaletą jest możliwość integracji z magazynem oraz systemem księgowości online. To bardzo ułatwia pracę i pozwala utrzymać porządek we wszystkich tych sektorach.
Awatar użytkownika
Yeliz
Posty: 69
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:20

Re: Zalety fakturowania online

Post autor: Yeliz »

Program do faktur online od wFirma funkcjonuje u mnie od mniej więcej pół roku i jestem bardzo zadowolona. Jeszcze nie integrowałam go z pozostałymi narzędziami od wFirma, ale fajnie, że jest taka możliwość. Sam program do faktur – prosty, intuicyjny, a jednocześnie kompleksowy., z możliwością personalizacji faktur. Polecam.
Awatar użytkownika
Fuksja
Posty: 26
Rejestracja: 15 kwie 2019, 11:05

Re: Zalety fakturowania online

Post autor: Fuksja »

Ja też raczej nie dostrzegłam żadnych wad. Za to z plusów mogę jeszcze wskazać na brak limitu użytkowników i wystawianych dokumentów i moduł kontroli płatności i samodzielnej windykacji. Docenisz to szczególnie wraz z rozwojem firmy, gdy nie będziesz musiała zmieniać narzędzia i nadal mogła pracować na tym samym.
Awatar użytkownika
Terpo
Posty: 3
Rejestracja: 08 sie 2019, 12:52
Kontakt:

Re: Zalety fakturowania online

Post autor: Terpo »

Według mnie warto mieć sprawdzony program do wysatwiania faktur tupu Faktura Small Business. Można go za darmo potestować. Łatwe i fajne w obsłudze oprogramowanie.
faktura profroma
wezwanie do załaty
program do fakturowania
ODPOWIEDZ