Polecam serial

Podziel się ciekawymi stronami www, blogami, sklepami online, które znasz i lubisz, napisz dlaczego powinniśmy tam zajrzeć.
Kaśko

Polecam serial

Post autor: Kaśko »

Witam zainteresowanych dobrymi serialami. Chce polecić jednego z moich ulubionych super bohaterów uniwersum Marvela. Nie wiem jak Wy ale lubię takie kino. Co do serialu to polecam Hawkeye, który ma coś w sobie a nie każdy serial w tym gatunku to posiada. Miłość, rodzina ,silne więzi oraz nauka to jedno z kluczowych plusów serialu. Pomijając zaufanie, którym super bohaterowie muszą się obdarzać by zwyciężać zło i wyjść z największych opresji. Wiem, że nie każdemu ten serial online przypadnie do gusty ale jak wiemy z legendarnej piosenki "mam swoje priorytety, wady, zalety". Miłego oglądania.
entka

Re: Polecam serial

Post autor: entka »

mam sporo seriali, które mi się podobają, ostatnio chyba najwięcej kryminalnych i thrillerów oglądałam. Przerobiłam Chyłkę, Skazaną, Pajęczynę, wszystkie te seriale są dostępne na player. Polskie seriale są świetne, wciągnęły mnie od pierwszego odcinka, mają niezłą obsadę. W Chyłce główną rolę grała Cielecka, w Skazanej grała Kulesza w Pajęczynie Kulig. Abonament jest niedrogi a jesst dostęp do wielu tytułów, seriali, filmów, też programów telewizyjnych
Klobik

Re: Polecam serial

Post autor: Klobik »

Chciałbym polecić Wam stronę, jaką w ostatnim czasie znalazłem i jaka całkowicie mnie oczarowała. Mowa o https://zerknijtv.pl/ – platformie umożliwiającej oglądanie zarówno nowych jak i starszych filmów i seriali. Czym ta strona wyróżnia się spośród innych? Po pierwsze, spory wybór tytułów. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem filmów akcji, komedii, dramatów, czy też szukasz czegoś dla dzieci, z pewnością odnajdziesz coś dla siebie. Po 2-gie, jakość. Witryna oferuje filmy i seriale w wysokiej jakości, co sprawia, iż seans jest prawdziwą przyjemnością. Wobec tego zapraszam do skorzystania z możliwości tej strony jak i również do podzielenia się swoją opinią. Miłego oglądania!
ODPOWIEDZ