Woda utleniona na straży zdrowia

Film, podróże, języki obce? Podziel się swoimi zainteresowaniami z innymi, opowiedz o swoich większych i mniejszych hobby. Znajdź osoby, z którymi dzielisz pasje.
Awatar użytkownika
Delicja
Posty: 51
Rejestracja: 25 sty 2019, 10:58

Woda utleniona na straży zdrowia

Post autor: Delicja »

Słyszeliście kiedyś o książce Woda utleniona na straży zdrowia? Moja babcia się w tym zaczytuje i chyba zaczyna porady wcielać w życie i trochę się o nią martwię…
Awatar użytkownika
Franciszka909
Posty: 36
Rejestracja: 29 sty 2019, 14:11

Re: Woda utleniona na straży zdrowia

Post autor: Franciszka909 »

Nic się nie martw! Naturalne metody leczenia z wykorzystaniem wody utlenionej to nic innego jak medycyna ludowa 😊 Nasze prababki to stosowały i żyły dłużej niż my, faszerując się chemią 😉
Awatar użytkownika
skorpion
Posty: 107
Rejestracja: 12 maja 2019, 20:14

Re: Woda utleniona na straży zdrowia

Post autor: skorpion »

Stosuje wodę utlenioną na ból gardła i zawsze mi pomaga, więc się chyba nie masz czym martwić.
Awatar użytkownika
taper
Posty: 262
Rejestracja: 10 mar 2019, 10:17

Re: Woda utleniona na straży zdrowia

Post autor: taper »

Wiem, że niektórzy stosują wodę utlenioną na bóle gardła, robią płukanki z niej, rozcieńczają oczywiście. Ale szczerze to nie wiem czy to dobra metoda, czy nie jest w żaden sposób szkodliwa. Raczej odchodzi się już od stosowania wody utlenionej, a są dostępne na gardło leki które pomagają o wiele lepiej i na pewno nie szkodzą.
rozmownać

Re: Woda utleniona na straży zdrowia

Post autor: rozmownać »

Tak naprawdę jest ona dla ochrony. Dzięki niej możemy na przykład zadbać o naszą skórę, ale także i o to, co daje nam natura , czyli o nasze gardło. Myślę, że sami wiecie, jakie to nieprzyjemne uczucie, kiedy ono boli, a niektóry używają wody utlenionej, by to przepłukać. Ogólnie najlepsze tabletki na ból gardła mogą nie pomóc, jeśli nie zadbamy o nie.
Awatar użytkownika
kubaszewczyk
Posty: 63
Rejestracja: 08 wrz 2020, 8:14

Re: Woda utleniona na straży zdrowia

Post autor: kubaszewczyk »

Woda utleniona obecnie nie jest zalecana do odkażania ran ani innych rzeczy, ponieważ ta biała "pianka", która się tworzy po podaniu na skórę to po prostu reakcja, w której powstaje tlen + woda. Nie ma to żadnych właściości leczniczych :) Placebo.
Awatar użytkownika
pardons
Posty: 574
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:29

Re: Woda utleniona na straży zdrowia

Post autor: pardons »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://www.jonizatory.eu/
ODPOWIEDZ