wakacje

Film, podróże, języki obce? Podziel się swoimi zainteresowaniami z innymi, opowiedz o swoich większych i mniejszych hobby. Znajdź osoby, z którymi dzielisz pasje.
gość

wakacje

Post autor: gość »

Ja w tym roku myślałam że nigdzie nie wyjadę na wakacje ale gdy już traciłam nadzieje pomyślałam po co pchać się za granicę skoro tyle pięknych miejsc mamy w Kraju. Na stronie http://mierki.com znalazłam świetne miejsce na urlop. A wy gdzie planujecie spędzić wakacje?
Awatar użytkownika
waldemara
Posty: 21
Rejestracja: 10 gru 2019, 14:56

Re: wakacje

Post autor: waldemara »

Ja to lubie sobie na takie krótsze wakacje wyjechać do Gdańska, bo klimat tamtejszego starego miasta, to coś, co mnie w pełni wycisza. Tu dopełnieniem wszystkiego jest mój ulubiony hotel Fama https://www.famagdansk.pl/, gdzie mam wysoki standard obsługi, rewelacyjną lokalizację, a całość w fajnej cenie.
madzik956

Re: wakacje

Post autor: madzik956 »

Pływacie kajakami podczas wakacji? My trafilismy ostatnio na https://gokajak.com/ i obiecaliśmy sobie, że w przyszłym roku zaczniemy pływać :) Mąż kiedyś miał nawet kajak, ale go sprzedał i teraz trochę żałuje a ja chciałabym się nauczyć pływać i wybrać się na spływ.
patka221

Re: wakacje

Post autor: patka221 »

Jeśli planujemy podróż zagraniczną to warto zapoznać się z tym artykułem tu https://superpolisa.pl/partner/allianz/ ... rystyczne/ Ubezpieczenie assistance gwarantuje nam pokrycie kosztów leczenia i pomocy w podróży zagranicznej. Pokrywa np takie koszty jak pobyt w szpitalu, usług medycznych, leków itp.
ODPOWIEDZ