Szkolenia do firmy

Film, podróże, języki obce? Podziel się swoimi zainteresowaniami z innymi, opowiedz o swoich większych i mniejszych hobby. Znajdź osoby, z którymi dzielisz pasje.
szkółka102

Szkolenia do firmy

Post autor: szkółka102 »

Zastanawiamy się ze znajomymi z pracy, czy nie warto było by zorganizować w naszej firmie jakiegoś fajnego szkolenia dla pracowników, aby bardziej zmotywować, uświadomić, wpłynąć lepiej na ich samoocenę co też przełoży się na bardziej efektywniejszą pracę. Wiemy, że można uzyskać dofinansowanie do takich szkoleń: https://msc.edu.pl/dofinansowania-szkolenia/ więc zdecydowanie warto było by w coś takiego zainwestować :) Jutro składamy propozycję do szefa! :)
komgodź

Re: Szkolenia do firmy

Post autor: komgodź »

Wiedzy nigdy za wiele każde szkolenie będzie miało swój wkład w rozwój firmy i pracowników.
_________________________________
Komornik Warszawa Śródmieście
aśka

Re: Szkolenia do firmy

Post autor: aśka »

Wielu moich znajomych bierze udział w przeróżnych szkoleniach. Z ich relacji wiem, że szkolenia są bardzo dobrze prowadzone, prowadzą ich profesjonaliści ze swoich branż z merytoryczną wiedzą i doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń. Na tej stronie https://www.twoj-projekt.pl dostępne są informacje na temat tego portalu. Sama prowadzę firmę szkoleniową i zastanawiam się, czy nie zacząć z nimi współpracować.
Bączek

Re: Szkolenia do firmy

Post autor: Bączek »

Osobiście jestem ogromnym zwolennikiem podnoszenia kwalifikacji pracowników w ramach szkoleń przeprowadzanych w firmie. Uważam, że jest to zdecydowanie z korzyścią dla przedsiębiorstwa. Doskonale szkolenia z zakresu hr i zarządzania projektami prowadzi firma https://leadership-center.pl/fundament- ... rojektami/ . To od tego kursu warto zacząć, by móc kontynuować podczas kolejnych rozwijających spotkań z Panem Mariuszem Kapustą.
ODPOWIEDZ