Posłanie dla pieska lub kotka

Film, podróże, języki obce? Podziel się swoimi zainteresowaniami z innymi, opowiedz o swoich większych i mniejszych hobby. Znajdź osoby, z którymi dzielisz pasje.
Awatar użytkownika
Franciszka909
Posty: 36
Rejestracja: 29 sty 2019, 14:11

Posłanie dla pieska lub kotka

Post autor: Franciszka909 »

Szukasz idealnego legowiska dla kota lub małego pieska? Jeśli tak to serdecznie polecam ten produkt; https://mirapolnext.pl/legowisko-dla-zw ... 12408.html. Podbił on moje serce i uważam, że spodoba się każdemu zwierzątku i jego właścicielowi.
Awatar użytkownika
adamix7
Posty: 5
Rejestracja: 01 sie 2019, 13:03

Re: Posłanie dla pieska lub kotka

Post autor: adamix7 »

Przed adopcją trzeba zadbać o wydzielenie specjalnego miejsca z przytulnym posłaniem, bo zwierzę może się stresować. Polecam rozeznać się, jak odczytywać zachowania kota: https://www.feliway.com/pl/Blog/Jak-zro ... zachowanie
https://www.adaptil.com/pl ADAPTIL dla szczeniąt i dorosłych psów
Awatar użytkownika
Megi
Posty: 7
Rejestracja: 26 lis 2019, 14:15

Re: Posłanie dla pieska lub kotka

Post autor: Megi »

Pamiętajmy również o tym, że nasze psy i koty są niezwykle narażeni na występowanie wielu gatunków pasożytów wewnętrznych, bytujących w układzie pokarmowym i mogących powodować poważne problemy zdrowotne. Warto posiąść wiedzę na ten temat
https://zdrowyfutrzak.pl/pl/pasozyty/pr ... ytniczych/ i przestrzegać wszystkich tych zaleceń, by nie doprowadzić do choroby pasożytniczej. Niestety wiele gatunków pasożytów może również atakować ludzi dlatego nie zapominajmy o odrobaczaniu swoich milusińskich.
ODPOWIEDZ