Podróże

Film, podróże, języki obce? Podziel się swoimi zainteresowaniami z innymi, opowiedz o swoich większych i mniejszych hobby. Znajdź osoby, z którymi dzielisz pasje.
Awatar użytkownika
bert1960
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2021, 11:28

Podróże

Post autor: bert1960 »

Lubicie podróżować? Tak, zdaję sobie sprawę z tego, że temat jest dość ogólny, ale pomyślałem, że dopytam w jaki sposób (jeśli w ogóle) lubicie zwiedzać świat. Wiem, że są osoby, które na przykład nie lubią wycieczek objazdowych, których ja jestem wielkim fanem i stawiają raczej na wypoczynek. Lubicie wycieczki jednodniowe? Ja odkryłem ich urok w zeszłym roku, obawiałem się organizować jakiś dłuższy wyjazd ze względu na pandemię i właśnie w ten sposób, na wycieczkach jednodniowych spędziłem swój urlop.
Awatar użytkownika
momus
Posty: 220
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:20

Re: Podróże

Post autor: momus »

Wszystko zależy od tego, czego szukasz i potrzebujesz? Jeżeli ma być to typowy odpoczynek i kontakt z naturą, to warto zdecydowac się na Kaszuby. Mam nawet namiar na świetne noclegi dla zainteresowanych. Pod adresem https://goscinieczagaje.pl/ znajdziecie więcej informacji.
Awatar użytkownika
frytka
Posty: 126
Rejestracja: 18 paź 2019, 12:01

Re: Podróże

Post autor: frytka »

Podróże dłuższe i wycieczki jednodniowe można śmiało planować jeśli podróżujecie samochodem. Tak jest najciekawiej i najwygodniej a jeśli nie macie własnego samochodu to zawsze można go wynająć w wypożyczalni samochodów comfortcar
ODPOWIEDZ