Piłka nożna - ciekawostki

Film, podróże, języki obce? Podziel się swoimi zainteresowaniami z innymi, opowiedz o swoich większych i mniejszych hobby. Znajdź osoby, z którymi dzielisz pasje.
Awatar użytkownika
fortunat_88
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2020, 7:12

Piłka nożna - ciekawostki

Post autor: fortunat_88 »

Witam! Znacie jakieś ciekawe portale z informacjami na temat futbolu? Mam na myśli ciekawostki o piłkarzach, ich karierach czy ogólnie o tym sporcie.
Awatar użytkownika
Darwit
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2020, 14:20

Re: Piłka nożna - ciekawostki

Post autor: Darwit »

Ja mogę polecić stronę legendyfutbolu.com. Fajnie opisuje życie i kariery najwybitniejszych piłkarzy w historii futbolu. Można dowiedzieć się stamtąd sporo ciekawych rzeczy.
Awatar użytkownika
sao
Posty: 108
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:47

Re: Piłka nożna - ciekawostki

Post autor: sao »

Futbol mnie nigdy nie interesował, ale jeśli spojrzeć pod kątem podróży związanych z tą tematyką, to może być naprawdę dobrze. Okazuje się na przykład, że wiele osób patrzy na ten sport jako okazję do przeżywania przygód. Nawet powstał portal https://turystykastadionowa.com/ , gdzie możemy obejrzeć najlepsze stadiony do rozgrywania meczy.
Awatar użytkownika
kendi
Posty: 330
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:16

Re: Piłka nożna - ciekawostki

Post autor: kendi »

Też interesuje się tym tematem i chcę Was zapytać o zdanie https://football-kids.com/ jaki jest najlepszy klub piłkarski dla dzieci Warszawa to duże miasto i mamy szeroki wybór. Jestem ciekawy waszych propozycji i wskazówek.
aburbars66

Re: Piłka nożna - ciekawostki

Post autor: aburbars66 »

Rzeczywiście sporo ciekawych i wartych uwagi informacji


__________________
parking Balice lotnisko
malinuś

Re: Piłka nożna - ciekawostki

Post autor: malinuś »

U mnie też chłopaki grają w piłkę nożną- jest to ich ulubiony sport. Co mnie cieszy teraz to, to że w mojej okolicy powstało nowe boisko. Nawet tym razem zastosował profesjonalne siatki na piłki, które chronią przed ich wypadnięciem. Przecież piłkochwyty cennik na nie jest wysoki, a taki element jest ważny. Także wszystko boiska powinny zawierać takie siatki.
maciuś

Re: Piłka nożna - ciekawostki

Post autor: maciuś »

A ja jestem ciekaw, jakie buty macie do grania w piłkę nożną? Wiem, że są osoby, które korzystają z lepszych jakościowo butów i dla mnie właśnie takie są adidas predator . Nie dość, że bardzo wygodne i odpowiednie do gry, to jeszcze pięknie wyglądają.
Awatar użytkownika
wadek
Posty: 112
Rejestracja: 14 cze 2019, 20:58

Re: Piłka nożna - ciekawostki

Post autor: wadek »

malinuś pisze: ↑08 paź 2020, 13:47 U mnie też chłopaki grają w piłkę nożną- jest to ich ulubiony sport. Co mnie cieszy teraz to, to że w mojej okolicy powstało nowe boisko. Nawet tym razem zastosował profesjonalne siatki na piłki, które chronią przed ich wypadnięciem. Przecież piłkochwyty cennik na nie jest wysoki, a taki element jest ważny. Także wszystko boiska powinny zawierać takie siatki.
Trzeba dbać o odpowiedni stan murawy, bo bez tego boisko szybko przestanie sprawdzać się jako profesjonalny obiekt. Takie prace konserwacyjne oferuje np. https://orlikserwis.pl/
ODPOWIEDZ