Minecraft to ogromny świat

Film, podróże, języki obce? Podziel się swoimi zainteresowaniami z innymi, opowiedz o swoich większych i mniejszych hobby. Znajdź osoby, z którymi dzielisz pasje.
Awatar użytkownika
boka
Posty: 2
Rejestracja: 20 kwie 2020, 23:43

Minecraft to ogromny świat

Post autor: boka »

Minecraft to ogromny świat. Świat przygód i niezwykłych odkryć. Świat, w którym prawie wszystko jest możliwe! W ciągu zaledwie kilku lat gra Maynkraft, ze zwykłej piaskownicy przerodziła się w coś więcej, w prawdziwą subkulturę, której uczestnikami stały się dziesiątki milionów ludzi! Ta gra zjednoczyła wszystkie kraje i przewyższyła wszystkie nowoczesne hity od najbardziej znanych programistów! Setki tysięcy ludzi komunikują się na formularzach, omawiając kolejną aktualizację, wymyślając wspaniałe mapy w swojej urodzie, opracowując nowe tekstury, tworząc modyfikacje i wtyczki! A niektóre rzeczy wykraczają poza wirtualny świat, raz w roku odbywa się wyjątkowe wydarzenie-Maincon!
Awatar użytkownika
vinka
Posty: 8
Rejestracja: 20 kwie 2020, 11:48

Re: Minecraft to ogromny świat

Post autor: vinka »

Arcade, urządzone w formie bloków, stał się prawdziwym hitem wśród rozrywki online. I pojawiły się na tej fali gry Main Blocks pożyczyć wiele pomysłów i mechaniki z Minecraft. Może się wydawać, że jest to po prostu dwuwymiarowa wersja bardziej popularnej gry zręcznościowej, a po części będziesz miał rację. W różnych redakcjach Main blockchain pozostaje niezmienione wydobycie zasobów i Crafting, ale programiści dodają nowe przedmioty, możliwości i wprowadzają inne zmiany kosmetyczne. Zwróć uwagę, że tak jak powinno być w grze 2D, cała muzyka jest tutaj w formacie MIDI, który tworzy własny, niepowtarzalny styl.
http://www.friv2online.com/gry_friv
W zebranych tutaj grach dwuwymiarowych, a także w słynnej Minecrafcie, istnieją dwa główne tryby: przetrwanie i kreatywność. W pierwszym znajdziesz losowo wygenerowany świat, całkowicie otwarty na badania. Możesz zbierać zasoby, budować fortyfikacje i zabijać moby. Świat gry jest niezwykle zróżnicowany: góry, morza, a nawet lochy z gorącą lawą. Tryb kreatywny pozwoli Ci grać, nie rozpraszając się zbieraniem żywności i przywracaniem zdrowia, ale koncentrując się na tworzeniu struktur architektonicznych. Być może uda Ci się nawet odtworzyć prawdziwe słynne budynki w Main Blocks!
Awatar użytkownika
birka
Posty: 9
Rejestracja: 19 kwie 2020, 12:40

Re: Minecraft to ogromny świat

Post autor: birka »

Jesteś na nieznanej ziemi bez broni, sprzętu, a nawet w domu. Teraz pozostaje tylko przetrwać.Aby nie umrzeć, uważaj na wskaźniki zdrowia, głodu, pragnienia i ciepła. Zbieraj zasoby, twórz lepsze narzędzia, walcz z potworami i odkrywaj terytorium. Ale nie tylko powierzchnia jest interesująca, bo kto wie, co ukrywają starożytne kopalnie wykopane kiedyś w tych ziemiach.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 563
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: Minecraft to ogromny świat

Post autor: mczay »

No muszę przyznać, że to kompletnie nie jest gra dla mnie. Wolę coś całkiem innego, dlatego za takimi propozycjami się rozglądam. Ostatnio też zainteresowała mnie na stronie https://www.wawrus.pl/technologia/gry/p ... -co-wybrac premiera różnych konsol. W tym roku na rynku pojawia się PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Czy warto wybrać którąś z nich? Jak myślicie?
Awatar użytkownika
miromars
Posty: 3
Rejestracja: 08 lip 2020, 7:51

Re: Minecraft to ogromny świat

Post autor: miromars »

Szczerze powiedziawszy jakoś nie bardzo mnie ta gra kręci


__________________________
tłumaczenia angielski opole
Areśka

Re: Minecraft to ogromny świat

Post autor: Areśka »

No to jak rozglądacie się za ciekawymi propozycjami w zakresie dobrych konsoli do gier wieczorkiem, żeby się skutecznie odstresować to tutaj śmiało polecam sprawdzić sobie również ceneo https://www.ceneo.pl/88072703 gdzie na przykład w dobrej cenie udało mi się złowić Xbox Series X na której w końcu mogę grać w najnowsze tytuły i naprawdę daje mi mega frajdę i uwolnienie od codziennych obowiązków ;)
ODPOWIEDZ