Literatura - książki używane

Film, podróże, języki obce? Podziel się swoimi zainteresowaniami z innymi, opowiedz o swoich większych i mniejszych hobby. Znajdź osoby, z którymi dzielisz pasje.
Awatar użytkownika
Czesław1967
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2020, 4:31

Literatura - książki używane

Post autor: Czesław1967 »

Witam ;) Mamy tu jakichś fanów literatury? Powiedzcie mi, inwestujecie w nowe książki czy dajecie drugie życie wydaniom używanym? Pytam, bo zainteresowałem się ostatnio ofertą antykwariatu Literacki24. Kojarzycie go?
Awatar użytkownika
Jasuf_78
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2020, 13:20

Re: Literatura - książki używane

Post autor: Jasuf_78 »

Długo szukałem sklepu, gdzie dostępna jest muzyka filmowa, aż wreszcie trafiłem na antykwariat Literacki24. Dodatkowym plusem jest ponad 40 tysięcy dostępnych tytułów i to w naprawdę fajnych cenach. Stan książek też oceniam na bardzo dobry. Krótko mówiąc, polecam!
Awatar użytkownika
faciosetakije
Posty: 516
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: Literatura - książki używane

Post autor: faciosetakije »

Niech ktoś mi znajdzie osobę, która nie wie kim był Harry Potter. Mimo iż mam już ponad 20 lat, to nadal uwielbiam robić sobie maraton z ekranizacji Harrego Pottera. Myślę, że na święta również taką seria może się dobrze sprawdzić. Zajrzyjcie na stronę https://www.taniaksiazka.pl/seria/Harry-Potter i przekonajcie się jak tanio możecie teraz zdobyć te książki :) opłaca się
ODPOWIEDZ