Kolekcjonowanie nasion

Film, podróże, języki obce? Podziel się swoimi zainteresowaniami z innymi, opowiedz o swoich większych i mniejszych hobby. Znajdź osoby, z którymi dzielisz pasje.
Awatar użytkownika
Cichosław73
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2021, 21:36

Kolekcjonowanie nasion

Post autor: Cichosław73 »

Witam. Zajmujecie się może kolekcjonowaniem nasion? Moja kolekcja wielu osobom może wydawać się dość nietypowa, bo od kilku lat zbieram nasiona marihuany, ale służą mi jedynie do tego, by przechowywać je w klaserze. Posiadanie takich nasion do celów kolekcjonerskich nie jest niezgodne z prawem, a zauważyłem, że mało osób o tym wie. Dajcie znać, czy wy o tym słyszeliście.
konopełek

Re: Kolekcjonowanie nasion

Post autor: konopełek »

Witam w klubie kolekcjonerów! :) Również jestem pasjonatem kolekcjonowania nasion konopii, wielu nie rozumie, co w tym ciekawego, a jednak porównywanie typów, gatunków i rodzajów nasion może być fascynujące. Ja zawsze zamawiam ze strony panpestka.pl bo ze wszystkich miejsc w internecie, to oni najbardziej do mnie przemawiają ze względu na szeroki asortyment i sprawną wysyłkę. Można u nich znaleźć ogromy przekrój producentów i odmian roślin, wszystkie są dokładnie opisane, co bardzo ułatwia poruszanie się pomiędzy pozycjami. Duży plus za to, że nasiona od nich są zawsze świeże i bezpiecznie zapakowane - uważam, że każdy kolekcjoner powinien znać ten sklep.
Awatar użytkownika
kendi
Posty: 330
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:16

Re: Kolekcjonowanie nasion

Post autor: kendi »

Interesuje się również ogrodnictwem. Ostatnio z oferty https://www.stiga.pl/sklep/pielegnacja-drzew/sekatory upolowałem dobrej jakości sekator na promocji i jestem zadowolony. Co do nasion też mam sporą kolekcję, ale to zbierałem przez kilka lat, a nie tak że od razu z jednego sklepu kupiłem większą ilość.
ODPOWIEDZ