Jaką pralnią wybrać?

Film, podróże, języki obce? Podziel się swoimi zainteresowaniami z innymi, opowiedz o swoich większych i mniejszych hobby. Znajdź osoby, z którymi dzielisz pasje.
aśka0302

Jaką pralnią wybrać?

Post autor: aśka0302 »

Mam kilka delikatnych rzeczy do wyprania i nie chcę robić tego w domu, dlatego chętnie skorzystam z jakiś porad. Możecie wiecie, gdzie bez problemu wypiorę takie ubrania? Jakaś sprawdzona pralnia? Dodam jeszcze, że szukam pralni w Warszawie, bo tutaj mieszkam, wiec nie będę po innych miastach jeździla :)
oskiś0333

Re: Jaką pralnią wybrać?

Post autor: oskiś0333 »

Mam w domu bardzo ładny dywan, ale niestety jest jasny i szybko się brudzi. Poza tym mam kota, który sierści wszędzie, więc do tego jeszcze bywa zakłaczony ten dywan, bo odkurzaczem się nie ściągnie sierści skutecznie. Raz na jakiś czas zanoszę dywan do prania, bo według mnie tylko taka pralnia wodno-chemiczna https://www.pralnia-warszawianka.pl/ poradzi sobie z zabrudzonym dywanem. Sam w życiu bym tego nie prał.
Rafał

Re: Jaką pralnią wybrać?

Post autor: Rafał »

RoyalMaids oferuje pranie dywanów Wrocław. Mają bardzo nowoczesny sprzęt i korzystne ceny. Jeżeli potrzebujecie wyprać dywan w trybie ekspresowym, mają również taką usługę. W 24 h wasz dywan będzie gotowy do odbioru. Wydaje mi się, że raz na jakiś czas warto zainwestować w taką pralnię, dzięki temu nasz dywan nie będzie siedliskiem roztoczy.
Złota

Re: Jaką pralnią wybrać?

Post autor: Złota »

W Warszawie można zgłosić się do firmy, która zajmuje się czyszczeniem, dywanów, wykładzin i czy mebli tekstylnych. W Warszawie można odezwać się również do https://www.emka-warszawa.pl/. Fachowe czyszczenie równa się świetny efekt na dłużej. Ta firma ma w swojej ofercie także się czyszczeniem balkonów i elewacji, piorą dywany i tapicerki https://www.emka-warszawa.pl/kontakt/, więc warto się z nimi skontaktować.
Rizopeł

Re: Jaką pralnią wybrać?

Post autor: Rizopeł »

Jeżeli chodzi o pranie dywanów to zdecydowanie tu warto mieć kontakt do https://www.czystydom24.com.pl/. Zajmują się właśnie dywanami, ale również tapicerką, więc można powiedzieć, ze zdecydowanie usługa jest kompleksowa, poprawiająca komfort klienta. Jakość usług dobra, ceny również, do tego też oczywiście profesjonalne podejście do klienta
ODPOWIEDZ