Inwestowanie w nieruchomości

Film, podróże, języki obce? Podziel się swoimi zainteresowaniami z innymi, opowiedz o swoich większych i mniejszych hobby. Znajdź osoby, z którymi dzielisz pasje.
Awatar użytkownika
Arkady1976
Posty: 3
Rejestracja: 06 mar 2020, 14:58

Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: Arkady1976 »

Witajcie. Czy ktoś z was działa na rynku nieruchomości? Jak wam idzie? Macie jakieś rady dla początkujących? Chętnie się czegoś na ten temat dowiem ;)
Awatar użytkownika
goscislaw-79
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2020, 20:39

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: goscislaw-79 »

Inwestowania uczyłem się przede wszystkim z książek, ale raz kiedyś znalazłem ofertę warsztatów https://wiwn.pl/. Zapisałem się, pojechałem na kilka spotkań i muszę przyznać, że to obowiązkowa pozycja dla każdego, kto dopiero rozpoczyna swoją karierę. Ogromna ilość wiedzy podana prosto na tacy w bardzo jasny i przejrzysty sposób :)
Awatar użytkownika
frytka
Posty: 127
Rejestracja: 18 paź 2019, 12:01

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: frytka »

Mnie co prawda nikt nie uczył ale myślę o tym żeby zainwestować w nieruchomości, niedawni znajomi kupili mieszkanie z widokiem na morze na osiedlu Modern Tower w Trójmieście i mają zamiar je wynajmować, też mam w planach taką inwestycję
Awatar użytkownika
omiboras99
Posty: 3
Rejestracja: 10 maja 2020, 6:20

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: omiboras99 »

Wydaje mi się, że nieruchomości to jeden z lepszych sposobów inwestowania pieniędzy


_______________________
nietrzymanie moczu leczenie
Awatar użytkownika
Jurek552
Posty: 80
Rejestracja: 23 cze 2020, 21:15

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: Jurek552 »

Inwestowanie w nieruchomości jest świetnym pomysłem. Trzeba tylko znaleźć odpowiednie, które będą przyciągać Twoich klientów lub najemców. Na stronie: https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/obiekty jest tak duży wybór ofert różnych nieruchomości (nie tylko obiektów), że na pewno na nie jedną się zdecydujesz
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 52
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:45

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: foxi »

Inwestowanie w nieruchomości ? - w zasadzie czemu nie .Trzeba się tylko dobrze znać na tym i znać lokalny rynek nieruchomości na którym chcemy inwestować - to bardzo ważne. Możemy też zainwestować gdzie indziej nasze oszczędności .Rynek inwestycji finansowych jest dośc szeroki, tutaj także trzeba się zapoznać z zasadami tutaj panującymi albo porozmawiajcie z fachowcami z branży.
ODPOWIEDZ