Gdzie kupić rower?

Film, podróże, języki obce? Podziel się swoimi zainteresowaniami z innymi, opowiedz o swoich większych i mniejszych hobby. Znajdź osoby, z którymi dzielisz pasje.
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 10
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:10

Gdzie kupić rower?

Post autor: Karolina »

Najlepsze rowery kupisz w sklepie MirapolNext.pl. Koniecznie sprawdź ofertę i wybierz idealny rower do swoich potrzeb. W tym renomowanym sklepie zakupisz również akcesoria rowerowe i odpowiednią odzież.
Awatar użytkownika
kristi78
Posty: 176
Rejestracja: 27 lut 2019, 10:57

Re: Gdzie kupić rower?

Post autor: kristi78 »

A kojarzysz może sklep rowerowy https://www.rowertour.com ? Bo ja przykładowo słyszałam, że właśnie tam można kupić świetne rowery dobrych producentów. Które zapewniają pełen komfort podczas jazdy nawet w trudnych warunkach. Warto byłoby to moim zdaniem sprawdzić. Co mnie się również podoba to, to że kupi się tam od razu wszelkie akcesoria do roweru, czy nawet też części. Tak praktycznie masz tam wszystko.
Awatar użytkownika
faciosetakije
Posty: 516
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: Gdzie kupić rower?

Post autor: faciosetakije »

Ja z kolei śmiało polecam wam stronę: https://portal.bikeworld.pl/artykul/tes ... space_xt_3 dla każdego zapalonego rowerzysty i nie tylko. Jeżeli jeździcie na rowerach i interesujecie się kwestiami technicznymi i cenowymi przed zakupem, to coś dla was. Naprawdę robią robotę wpisami i niejednokrotnie mi pomogli w kwestiach dotyczących wyboru sprzętu.
Awatar użytkownika
RafaelH
Posty: 58
Rejestracja: 15 maja 2019, 22:01

Re: Gdzie kupić rower?

Post autor: RafaelH »

Jest tyle różnych sklepów, że na prawdę jest w czym wybierać. Potem jeszcze zależy jaki dokładnie chcemy ten rower kupić, czy to ma być bardziej do jazdy miejskiej czy do górskiej. Jak np do górskiej jazdy to bardzo dobrą opcją będą po prostu rowery mtb
Awatar użytkownika
garry
Posty: 357
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:04

Re: Gdzie kupić rower?

Post autor: garry »

Sklepów internetowych i stacjonarnych z rowerami i akcesoriami jest od groma. Ja akurat korzystam z profesjonalnego roweru i dlatego czasem ciężej mi znaleźć niektóre rzeczy. Przykładowo weź znajdź w pierwszym lepszym sklepie coś takiego jak rama dartmoor? Mam nadzieję że szybko znajdziesz to czego szukasz.
ODPOWIEDZ