film

Film, podróże, języki obce? Podziel się swoimi zainteresowaniami z innymi, opowiedz o swoich większych i mniejszych hobby. Znajdź osoby, z którymi dzielisz pasje.
Awatar użytkownika
garry
Posty: 357
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:04

film

Post autor: garry »

Oglądacie dużo filmów? Jakie najbardziej lubicie? Bo ja satyrę. Jakie są wasze ulubione sceny z filmów np z policjantami?
Awatar użytkownika
facio
Posty: 10
Rejestracja: 27 sie 2019, 21:43

Re: film

Post autor: facio »

Filmów nie oglądam dużo, ale seriale oglądam w każdej wolnej chwili. Aktualnie oglądam https://dobre-filmy.pl/seriale/truth-be ... 19-online/, jeśli lubisz seriale o zbrodni to ten serial powinien przypaść Ci do gustu. Gdybyś miał ochotę na coś innego, to na tej stronce znajdziesz naprawdę mnóstwo propozycji, nie tylko seriali, ale też filmów.
Awatar użytkownika
RafaelH
Posty: 58
Rejestracja: 15 maja 2019, 22:01

Re: film

Post autor: RafaelH »

to zależy co ;) Ja chętnie oglądam komedie, sensacyjne, czasem horrory. Cos jak piątek 13-stego czy teraz to co wychodzi " W lesie dziś nie zasnie nikt " Gra tam Wieniawa. Widziałem roznegliżowaną Gąsiewską ;) Trailer pokazał, ze bedzie miło ;)
Awatar użytkownika
zając
Posty: 179
Rejestracja: 23 paź 2019, 16:57

Re: film

Post autor: zając »

Również interesuje się filmem "W lesie dziś nie zaśnie nikt" , ale nie dlatego, że będzie tam roznegliżowana młoda aktorka... Bardziej interesuje mnie ogólna fabuła, aniżeli poboczne wątki - ciekawa jestem czy te mutanty okażą się powiązane z jakąś straszną historią jaka wydarzyła się na terenie tego lasu.
Awatar użytkownika
Maite33
Posty: 12
Rejestracja: 07 gru 2019, 21:34

Re: film

Post autor: Maite33 »

mnie zaciekawł ogólnie cały trailer, jak również motyw z bliźniakami. i to co ich zabija, skąd się w ogóle wzięło. pewnie tez będzie jakas tego historia.
Awatar użytkownika
Majkelik
Posty: 26
Rejestracja: 07 sie 2019, 21:24

Re: film

Post autor: Majkelik »

Często oglądamy coś z żoną . Ostatnio nawet wykupiliśmy abonament na VOD ze strefom ABO by móc polskie perełki zobaczyć . I już Zenka w sobotę obejrzeliśmy , całkiem spoko film moze można było popracować nad lepszą fabułą ale talk to miło siię ogląda
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: film

Post autor: Maks78 »

Witam,jaki abonament wybieracie? Moja babcia zmienia operatora i zalezy nam na tym,aby wybrac dla niej jak najbardziej odpowiednią ofertę. https://panwybierak.pl/blog/czy-mozna-n ... mentu-rtv/ Co o tym sądzicie ? Pozdrawiam.
Sławko

Re: film

Post autor: Sławko »

My zmieniliśmy operatora kablówki internetu na Elpos. Skusiła nas dobra cena, duża prędkość netu i dostep do HBO i Netflix. W końcu będzie co oglądać w jesienne i zimowe wieczory.
Gąbkiewicz

Re: film

Post autor: Gąbkiewicz »

Jeżeli lubicie filmy to warto zainteresować się różnymi dodatkami do nich. Często produkcje są oparte na książkach, a dodatkowo żeby sprawdzić swoją wiedzę można rozwiązywać quizy. Na https://newfeed.pl/ znajdziecie masę tego rodzaju rzeczy :D
ODPOWIEDZ