Dobre kino domowe do domu - STX

Film, podróże, języki obce? Podziel się swoimi zainteresowaniami z innymi, opowiedz o swoich większych i mniejszych hobby. Znajdź osoby, z którymi dzielisz pasje.
Awatar użytkownika
Selleck
Posty: 167
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:41

Dobre kino domowe do domu - STX

Post autor: Selleck »

Witam
Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jeśli chodzi o wybór dobrej jakości sprzętów kina domowego i czy macie może jakieś doświadczenie oraz opinie odnośnie marki STX. Pozdrawiam serdecznie!
Awatar użytkownika
Husi
Posty: 114
Rejestracja: 20 paź 2019, 23:04

Re: Dobre kino domowe do domu - STX

Post autor: Husi »

Myślę, że w takim razie możesz zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez STX gdzie znajdziesz naprawdę dobrej jakości sprzęt kina domowego jak na przykład STX KD-200 n 7.0 w cenie poniżej dwóch tysięcy a naprawdę daje mnóstwo frajdy podczas oglądania filmów i seriali.
Awatar użytkownika
AlekMisz
Posty: 27
Rejestracja: 20 paź 2019, 22:19

Re: Dobre kino domowe do domu - STX

Post autor: AlekMisz »

W mojej opinii również bardzo dobra propozycja na którą zdecydowanie warto zwrócić uwagę jeżeli będziecie na etapie poszukiwań dobrej jakości propozycji w zakresie kina domowego do codziennego użytku. W przypadku STX można liczyć na racjonalne zestawienie pod względem jakość-cena i jednocześnie będziecie mogli liczyć na dotrzymanie warunków i też poprawny kontakt.
Awatar użytkownika
Selleck
Posty: 167
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:41

Re: Dobre kino domowe do domu - STX

Post autor: Selleck »

Na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście mam nadzieję, że uda nam się podjąć racjonalną decyzję zakupową.
aburbars66

Re: Dobre kino domowe do domu - STX

Post autor: aburbars66 »

Dzięki wielkie za wszystkie wasze porady


__________________
parking Balice lotnisko
MirasBiałek

Re: Dobre kino domowe do domu - STX

Post autor: MirasBiałek »

Dla mnie bez głośników, za to z soundbarem. Tylko oczywiście trzeba wybrać odpowiedni model, dobrze wykonany, z dobrą komunikacją, żeby nie było kłopotów. Dla mnie rewelacyjnie się spisują np. soundbary Philips. Bardzo dobra jakość wykonania, czysty dźwięk, prosta obsługa
ODPOWIEDZ