Aktualne wymiary grafik na facebooku

Film, podróże, języki obce? Podziel się swoimi zainteresowaniami z innymi, opowiedz o swoich większych i mniejszych hobby. Znajdź osoby, z którymi dzielisz pasje.
Michał K.

Aktualne wymiary grafik na facebooku

Post autor: Michał K. »

Gdybyście nie wiedzieli, a potrzebowali, tutaj znajdziecie aktualne wymiary grafik na facebooka: https://convertio.pl/aktualne-wymiary-g ... ial-media/ które mogą przydać się przy publikacji :)
Awatar użytkownika
tereska
Posty: 169
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:59

Re: Aktualne wymiary grafik na facebooku

Post autor: tereska »

Pewnie, że się przyda. O wizerunek w mediach społecznościowych trzeba dbać. Takie drobiazgi też mają wpływ na całość komunikacji. Ja zostawię namiar jeszcze na ten artykuł https://mindly.pl/artykuly,ac279/komuni ... etac,10583 - właśnie w temacie komunikacji w social mediach. Myślę, że też będzie pomocny.
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 554
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: Aktualne wymiary grafik na facebooku

Post autor: Iwona »

A skoro już o tym mowa - czy są tutaj jakieś osoby, które interesują się grafiką komputerową? Czy potraficie w prosty sposób wyjaśnić, czym się różni grafika wektorowa od rastrowej? Ja ostatnio trafiłam na ciekawy artykuł na ten temat na stronie internetowej https://advist.pl/grafika-wektorowa-rastrowa-roznice/. Polecam się z nim zapoznać, jeśli tylko znajdziecie chwilę wolnego czasu ;)
Józek

Re: Aktualne wymiary grafik na facebooku

Post autor: Józek »

Niestety ja jeszcze nie miałem okazji się skupiać na tych kwestiach i jestem zdania, że jak najbardziej sama kwestia wiedzy biznesowej o FB jest bardzo ważna. W takiej sytuacji ja również czytałem fajny wpis https://www.przelewy24.pl/rozwiazania-p ... nosci-z-fb gdzie dokładnie opisano kwestię płatności z FB.
Zdziś

Re: Aktualne wymiary grafik na facebooku

Post autor: Zdziś »

Niestety ja się na tych kwestiach nie znam i jestem wręcz przekonany, że na pewno fajną sprawą jest zlecanie takich prac grafikowi. Jak już miałem okazję przeczytać na stronie http://www.eduforum.pl/czym-sie-zajmuje ... mputerowy/ to właśnie teraz dokładnie wiem czym zajmuje się grafik komputerowy.
ODPOWIEDZ