Zbilansowana dieta

Opowiadamy o skutecznych sposobach na zatrzymanie młodości, pielęgnację ciała, zdrowej diecie, sporcie, który pomoże nam wyrzeźbić i ukształtować ciało. Dzielimy się opiniami o siłowniach, klubach fitness, ciekawych zajęciach tanecznych oraz salonach kosmetycznych czy fryzjerskich. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Kemal93
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2022, 4:43

Zbilansowana dieta

Post autor: Kemal93 »

Planuję wybrać się na konsultację dietetyczną, jednak zaznaczę od razu, że wcale nie chodzi mi tutaj o zrzucanie zbędnych kilogramów, a liczę na to, że uda mi się trochę przytyć i popracować nad zbudowaniem tkanki mięśniowej. Biorę pod uwagę fakt, że będzie to długotrwały proces, ale wiem też, że dietetyk tychy jest godny polecenia i na pewno przygotuje dla mnie odpowiednią dietę.
klementynaa

Re: Zbilansowana dieta

Post autor: klementynaa »

A czy zastanawialiście się nad tym - czy nie warto byłoby przykładowo zgłosić się do firmy https://dietytreningowe.pl/warszawa/ lub innej podobnej? Bo przecież dieta pudełkowa, to teraz cenione rozwiązanie. Taka dieta jest świetnie ułożona, posiłki są smaczne i sycące, aż to wszystko zaskakuje...
zwinna

Re: Zbilansowana dieta

Post autor: zwinna »

No to ja się zastanawiam nad tym, czy nie postawić na obiady pudełkowe . Wiecie chodzi mi o dietę pudełkową.... Naprawdę widzę, że osoby, które stosują taką dietę są zadowolone. Mają sporo siły, wigoru i chudną. Także mnie takie rozwiązanie zachęca.
ODPOWIEDZ